Stop in Village de la Chebuette aan de oevers van de Loire, op de route van de Loire à Vélo in Saint Julien de Concelles.
Je vindt er een schuilplaats voor je fietsen, met elektrische oplaadpunten voor VAE’s, een kleine reparatieset, kluisjes en een fietspomp.
Een interactieve totem bij het stadhuis toont een kaart met fietsroutes en een routebeschrijving naar het stadscentrum.
Het paneel geeft alle informatie die je nodig hebt over nabijgelegen diensten, evenementen en activiteiten in de stad.
En maak optimaal gebruik van uw tussenstop om de vele nabijgelegen restaurants te ontdekken die de lokale keuken serveren met vele gastronomische specialiteiten, zoals de beroemde “beurre blanc” die vis uit de Loire begeleidt. |
Vanaf het dorp La Chebuette kun je via een Baludikpad de geschiedenis van de rivier en de verdwenen ambachten ontdekken. De route kan gratis worden gedownload via de applicatie Baludik.
Rondleidingen vanaf de scheepshelling van Chebuette voor individuen en groepen worden georganiseerd door het Office du Tourisme: 02 40 54 02 95
Voorgestelde activiteiten:Halteplaats voor fietsers, Picknickplaats, Scheepshelling, Trektochten, Steiger
Voorgestelde activiteiten:Halteplaats voor fietsers, Picknickplaats, Scheepshelling, Trektochten, Steiger
| Periode (s) | Ochtend | Middag | Openingstijden | Sluitingsdag |
|---|
-
Bakken nl
-
Parkeerplaats nl
-
Picknickplaats nl
-
Restaurant nl
-
Stopcontact nl
-
Vleugelprofiel nl
-
Halteplaats voor fietsers
-
Picknickplaats
-
Scheepshelling
-
Steiger
-
Trektochten
-
Voyagez léger
