Wilt u de Loire op een andere manier ontdekken?
Ontdek de Anguille sous Roche, een traditionele Loire-boot die van alle gemakken is voorzien. Aan boord vind je een slaapkamer voor 4 personen, een keuken met koelkast en inductiekookplaat, een badkamer met douche en droogtoilet en een terras met uitzicht op de rivier.
De boottochten vertrekken in de zomer vanuit Saint Florent le Vieil, een charmant stadje vol karakter, en in de winter vanuit Ancenis (november tot april).
Naast overnachten aan boord kun je, als je dat wilt, tegen een meerprijs (€60 per uur, inclusief loods (afhankelijk van beschikbaarheid) en brandstof. )
Laat je verleiden tot een onvergetelijk verblijf met een ongewone cruise van meerdere dagen van halte naar halte.
Met dit pakket geniet je van wat vaartijd (ongeveer 3 uur per dag) onder begeleiding van je professionele loods, Fabien, die je alles vertelt over de geheimen en anekdotes van de Royal River. Buiten deze tijd heb je de kans om de dorpjes langs de Loire te verkennen waar je aanlegt.
Er zijn verschillende routes beschikbaar tussen Angers en Nantes. Een ultramoderne vakantie met verandering van omgeving, in het hart van de grote rivier (180 euro per dag varen (ongeveer 3 uur), inclusief loods, brandstof en loodsvervoer).
De “toue cabanée” is een zeer stabiele boot, zodat je optimaal van het leven aan boord kunt genieten. Naarmate de tocht vordert, kun je dineren bij zonsondergang op het terras van de boot, tijd nemen om te lezen op het ritme van het kabbelende water of spelen met je kinderen. Wanneer u voet aan land zet, kunt u genieten van een Loire-visje in een guinguette of het erfgoed van de kleine Loire-dorpjes bezoeken.
De tussenstops zijn zo gekozen dat u te voet of op de fiets gemakkelijk bij de voorzieningen kunt komen. Je krijgt een roadbook mee aan boord, met kaarten van de verschillende aanleghavens, de locaties van winkels, goede restaurants en bars, en bezienswaardigheden! Er zijn twee vouwfietsen beschikbaar aan boord.
In 3 dagen leert u de Loire kennen. In een week kunt u uw verblijf verrijken door typische dorpjes langs de Loire te ontdekken en een uitstapje te maken naar een zijrivier!
3 nachten/3 dagen zeilen :
Dag 1: Saint Florent le Vieil – Chalonnes sur Loire
Dag 2: Chalonnes sur Loire – Oudon (of Ancenis)
Dag 3: Oudon – Saint Florent le Vieil
6 nachten/5 dagen zeilen :
Dag 1: Saint Florent le Vieil – Chalonnes sur Loire
Dag 2: Chalonnes sur Loire – Bouchemaine
Dag 3: Bouchemaine – Ecouflant – Cantenay Epinard – Angers (Navigatie op de rivieren Maine, Sarthe en Mayenne)
Dag 4: Angers – Behuard
Dag 5: Behuard – Saint Florent le Vieil
6 nachten/5 dagen varen :
Dag 1: Saint Florent le Vieil – Ancenis
Dag 2: Ancenis – Nantes
Dag 3: Nantes – Sucé sur Erdre – Nantes (Zeilen op de Erdre)
Dag 4: Nantes – Oudon
Dag 5: Oudon – Saint Florent le Vieil
Of je nu met het gezin bent of met vrienden, Fabien neemt je mee op een onvergetelijke reis!Gesproken talen:Engels, Frans
Voorgestelde activiteiten:Rondvaartboten, Trektochten
Voorgestelde activiteiten:Rondvaartboten, Trektochten
Tarief voor gezinnen : 130,00 € Location du bateau. Tarif unique par nuit de 1 à 4 personnes. 2 nuits minimum. NB : Pas de navigation possible sans pilote
Tarief voor gezinnen : 210,00 € Forfait navigation journée, pour un séjour d'escale en escale (environ 3h), comprenant pilote, carburant, acheminement du pilote (en complément de la location du bateau)
Tarief voor gezinnen : 60,00 € Navigation 1h, comprenant pilote et carburant (en complément de la location du bateau)
| Periode (s) | Maandag | Dinsdag | Woensdag | Donderdag | Vrijdag | Zaterdag | Zondag | Openingstijden | Sluitingsdag |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01/05/2025 - 31/10/2025 | - / - | - / - | - / - | - / - | - / - | - / - | - / - | ||
| 01/05/2026 - 31/10/2026 | - / - | - / - | - / - | - / - | - / - | - / - | - / - |
-
Accueil Vélo nl
-
Vignobles et découvertes nl
-
Rondvaartboten
-
Trektochten
-
Voyagez léger

