CASSE-CROÛTE SUR LES FLOTS

Riviercruises

1
  • CASSE-CROÛTE SUR LES FLOTS©

Pak je picknickmand in en vaar de Loire op. Geniet van een paar uur op het water met je gids in een prachtige omgeving. Neem alleen een koude maaltijd mee.

De plancha is niet beschikbaar op dit 2-uur arrangement. Kijk bij de bootbarbecue als je geïnteresseerd bent.

- 2-uur uitje
- Vertrek van zaterdag tot woensdag om 13.00 uur
- Geen minimum aantal passagiers vereist voor vertrek
- Afhankelijk van de zeilomstandigheden.

Mogelijke extra's :
- Wijnen van de Ancenis heuvels :
Muscadet du Domaine des Génaudières, droge witte wijn, 75cl, €16 per fles.
Malvoisie du Domaine des Génaudières, lichtzoete witte wijn, 75cl. 19€ per fles.

- Serviesmand:
Voor meer vrijheid kunnen we voor je zorgen: wijnglazen, bestek, borden, schalen, servetten. De kosten zijn €20 voor de hele groep.
Om je extra's te kiezen, klik je op de knop "Reserveren", volg je de stappen en selecteer je je extra's per persoon aan het einde van de boeking. We hebben een Licentie III die de verkoop van lokale wijnen en vruchtensappen aan boord toestaat.

Gesproken talen:Frans, Italiaans
Home groepen:ja

Voorgestelde activiteiten:Riviercruises

Periode (s) Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag Openingstijden Sluitingsdag
01/04/2026 - 01/11/2026 - / - - / - - / - - / - - / - - / - - / - Ouvert du samedi au mercredi, et jours fériés.

  • Riviercruises

Doe mee met het openbaar vervoer