Croisière La Dérive Bateau La Luce

1
  • Croisière La Dérive Bateau La Luce©

In juli en augustus kunt u vanuit Champtoceaux aan boord gaan voor een unieke avondcruise. Er is plaats voor maximaal 40 passagiers om te genieten van een zonsondergang op de rivier, muziek, lokale drankjes en een ontspannen sfeer, in een ronduit uitzonderlijke omgeving.

Het concept is eenvoudig: een gezellig moment delen met je dierbaren, terwijl je over het water vaart.

Aan boord worden bieren van SCAEL geschonken en komen de wijnen van de domeinen Les Galloires, Les Génaudières, Romain Moreau en La Cambuse. Wat de frisdranken betreft, staan lokale smaken centraal, met name de dranken van Verger du Bois Macé.

Elke avond is een uitnodiging om de ambachtelijke kennis van de Loire te ontdekken, met een glas in de hand en de blik gericht op de zonsondergang.

Betaalmiddelen

  • Creditcards
  • Cheques (bank en post)
  • Contant geld

Periode (s) Begin Einde Openingstijden Sluitingsdag
31/07/2026 - 31/07/202619:0020:30--

Doe mee met het openbaar vervoer