DOMAINE DU PELICAN

Produits alimentaires

1
  • DOMAINE DU PELICAN©

Domaine du Pélican, gelegen in Montjean-sur-Loire op slechts een paar kilometer van de Loire à Vélo fietsroute tussen Angers en Nantes, is al 4 generaties lang een familiebedrijf.

Het werd in 1946 opgericht door Louis Branchereau en zijn moeder Marie Branchereau. Meer dan 70 jaar later is het domein gegroeid van 1,5 naar 32 hectare wijngaarden en behoudt het dezelfde wens om te innoveren met behoud van de authenticiteit van het begin. De wijngaard is zich bewust van zijn impact op het milieu en doet al jaren aan duurzame wijnbouw. Hij is lid van de vereniging van onafhankelijke wijnbouwers, die de kwaliteit van zijn wijnen garandeert met respect voor de natuur en de bodem.

Hier word je begroet met een glimlach terwijl je de specialiteiten van de wijngaard ontdekt en je passie voor het land doorgeeft.

Producten:Wijnen

Gesproken talen:Engels, Frans
Home groepen:ja

Periode (s) Ochtend Middag Openingstijden Sluitingsdag

Bijbehorende diensten

  • Wijnbouw category
  • Wijnen nl
  • Produits alimentaires
  • Anjou Coteaux de la Loire
  • Anjou Rouge
  • Anjou Villages
  • Cabernet d'Anjou
  • Rosé d'Anjou

Doe mee met het openbaar vervoer