Een bevoorrechte omgeving aan de oevers van de Loire, op 30 km van Nantes, een warm welkom in het recreatiecentrum in Oudon, een ontmoeting met Mathieu, een professional met passie voor de Loire, halve of hele dagen activiteiten op de Loire in alle veiligheid: wat als dit het recept was voor het delen van unieke momenten met vrienden en familie op het water?
Mathieu en zijn team zorgen voor alles, van het vervoer van uw materiaal tot uw transfer naar het vertrekpunt, om van uw kanotocht een magische ervaring te maken!
Als professionals van de Loire zullen ze u geruststellen door u alle veiligheidsinstructies te geven die u nodig hebt om u helemaal zeker te voelen tijdens uw activiteit.
De voordelen van L.A Kayak :
- Vrije duur van de tocht,
- Toegankelijke routes over korte afstanden en routes over meerdere dagen,
- Transfer per minibus of terbeschikkingstelling van fietsen inbegrepen,
- Bij het huren van de kajak krijgt u een korte gids met de beste stopplaatsen.
Ontvangstpunt in Oudon, vertrek vanuit en rond de volgende steden en dorpen: Ancenis, Bouzillé, St Florent le vieil, Ingrandes/Le Fresne sur Loire, Chalonnes sur Loire, Les Ponts de Cé
Gesproken talen:Engels, FransHome groepen:ja
Voorgestelde activiteiten:Kanoën / kajakken
| Periode (s) | Maandag | Dinsdag | Woensdag | Donderdag | Vrijdag | Zaterdag | Zondag | Openingstijden | Sluitingsdag |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14/05/2026 - 27/09/2026 | - / - | - / - | - / - | - / - | - / - | - / - | - / - |
Bijbehorende diensten
-
Kanoën / kajakken
