Het doel: de blikken samenbrengen van degenen die deze streek tot leven brengen – inwoners, bezoekers, nieuwsgierigen of liefhebbers van het Pays d’Ancenis.
Deel uw levensmomenten, uw emoties, uw ontmoetingen… alles wat uw gelukkige momenten illustreert!
Thema van dit moment: De zomer, de warmte, de zon! 🌞
Guinguette, festival, culinaire momenten, momenten met familie, vrienden, lachen in de zon…
Laat ons de langverwachte terugkeer van de zomer in het Pays d’Ancenis zien en uw mooiste zonnebrillen!
De 3 richtlijnen die je moet volgen
• Mensen moeten erop staan: gezicht, silhouet, hand, schaduw… een teken van leven!
• Staand formaat (verticaal): om de tentoonstelling en verspreiding te vergemakkelijken.
• Kleurenfoto: om de energie en warmte van de streek weer te geven.
Stuur van 6 juli tot 30 augustus maximaal 3 foto's, vergezeld van een kort bijschrift, de locatie waar de foto is genomen en uw naam.
Om uw foto’s in te sturen:
Instagram: via een privébericht of door ons te taggen @paysdancenis met de hashtag #votreregardsurlepaysdancenis
E-mail: tourisme@pays-ancenis.com
(onderwerp: «Votre Regard sur le Pays d’Ancenis»)
Goed om te weten:
Er wordt een selectie gemaakt om een harmonieuze en representatieve presentatie van het gebied te garanderen.
De geselecteerde foto’s kunnen worden tentoongesteld in de Espace Tourisme & Loisirs van het Pays d’Ancenis en gebruikt worden in de communicatiemiddelen van het Pays d’Ancenis, met vermelding van de auteur.
Bewaar uw originele bestand (JPG-formaat, 300 dpi) goed — hierom kan worden gevraagd als uw foto wordt geselecteerd.
Bij te voegen documenten:
Om uw deelname te valideren, verzoeken wij u het volgende in te vullen en te ondertekenen:
• het formulier inzake beeldrechten,
• het formulier voor de overdracht van beeldrechten.
Deze documenten zijn verkrijgbaar bij de receptie van de Espace Tourisme & Loisirs van het Pays d’Ancenis en kunnen worden gedownload op onze website.
Er is ook een hulpblad in PDF-formaat beschikbaar om u te helpen bij de voorbereiding van uw foto’s.
Bent u klaar om uw kijk op het Pays d’Ancenis te delen?
Laat ons zien wat voor u de ‘gelukkige toevoeging’ belichaamt!
Foto’s van de afbeelding:
Dit is wat de ‘gelukkige toevoeging’ in het Pays d’Ancenis in de lente voor ons betekent
| Periode (s) | Begin | Einde | Openingstijden | Sluitingsdag |
|---|---|---|---|---|
| 06/07/2026 - 30/08/2026 | - | - | - | - |
